Zaznacz stronę

Zabawki drewniane

Sen Tekstylia

Przytulanki

Rozszerzenie Diety

Akcesoria

Pielęgnacja

Zabawki drewniane

Cena
Wybierz kategorię

Przedział wiekowy

Pokaż więcejPokaż mniej

Cymbałki, bączki, lalki, samochodziki. Kto by pomyślał, że kiedyś wszystkie te zabawki wykonywano… z drewna! Wysokie ceny i niska dostępność tworzyw sztucznych przyczyniły się do tak dużej popularności wyrobów drewnianych. Należały do nich również naturalne zabawki dla dzieci, które - dzięki zaawansowanym technikom obróbki - mogły przybierać najróżniejsze kształty. Lata mijały, plastik spowszedniał… I co? Zabawki z drewna dla dzieci nadal dominują na sklepowych półkach. Nie mogło ich również zabraknąć w ofercie sklepu internetowego LiLi and Leo!

Dlaczego warto wybrać drewniane zabawki dla dzieci?!

Wybór zabawek drewnianych niesie za sobą więcej korzyści, niż mogłoby się wydawać. Chodzi bowiem nie tylko o ich ponadczasowy design, ale również inne wyjątkowe właściwości, których nie sposób znaleźć w wyrobach plastikowych. Drewniane zabawki są przede wszystkim ekologiczne, co jest niezwykle istotne w aktualnych czasach. Każdego rodzica z pewnością czekają porządki w szafach, aby zrobić miejsce na kolejne akcesoria. Często wtedy w koszu lądują stare klocki, miniaturowe pojazdy i inni towarzysze żadnych zabaw. W przypadku zabawek z plastiku muszą one być odpowiednio recyklingowane. Jednak nawet odpowiednio segregowane tworzywa sztuczne mają zły wpływ na planetę. Drewniane zabawki edukacyjne i konstrukcyjne są natomiast stuprocentowo ekologiczne oraz bezpieczne dla środowiska. Jeśli przyjdzie ich czas na odejście w dziecięcą niepamięć, możesz zutylizować je z czystym sumieniem. Zabawki drewniane ekologiczne dostępne w sklepie internetowym LiLi and Leo są również zdobione wysokiej jakości farbami, bazującymi na naturalnych składnikach. Są one bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale też dla zdrowia Twojego maluszka.

Zabawki dla dzieci drewniane to również gwarancja długiej żywotności. Drewno jest bowiem materiałem wytrzymałym na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeśli drewniana zabawka dla rocznego dziecka spadnie z dużej wysokości lub uderzy o twardą powierzchnię, z pewnością nie uszkodzi się tak bardzo, jak plastikowy odpowiednik. Warto wspomnieć również o wyjątkowej cesze drewna, jaką jest piękne starzenie się. Eko zabawki dla dzieci z biegiem czasu stają się coraz ładniejsze. Możecie wspólnie podziwiać słoje drewna i obserwować, jak z upływem lat stają się one coraz wyraźniejsze! Zabawki ekologiczne z drewna gwarantują więc lata świetnej, a przy tym bezpiecznej zabawy. A to wszystko za niską, atrakcyjną dla każdego rodzica cenę! Ekologiczne zabawki drewniane są bowiem tańsze od tych plastikowych.

Szeroki wybór zabawek drewnianych dla dzieci w sklepie internetowym LiLi and Leo

Sklep z drewnianymi zabawkami LiLi and Leo oferuje szeroki wybór różnych akcesoriów dziecięcych. Wkładamy wiele pracy w to, aby nasz asortyment składał się wyłącznie z produktów najwyższej jakości. Dlatego zabawki ekologiczne dla dzieci, które oferujemy są dostosowane do różnych przedziałów wiekowych naszych małych klientów. Znajdziesz u nas zarówno coś dla noworodka, jak i dwulatka, trzylatka, a nawet starszaka!

Drewniane zabawki dla niemowlaka to przede wszystkim różnego rodzaju pchacze. Jest to idealne wsparcie dla dopiero rozwijającej się motoryki małego dziecka. Pchacze wspomagają również zachowanie prawidłowej równowagi, co znacznie minimalizuje ryzyko przewracania się i potykania przez malucha. Świetnymi zabawkami drewnianymi edukacyjnymi dla rocznego dziecka są również układanki z dużymi elementami. Mowa tutaj przede wszystkim o różnego rodzaju piramidkach z okręgami, które nakładane na siebie tworzą fantazyjne konstrukcje.

Jeśli chodzi o zabawki drewniane dla 2-latka, 3-latka, a nawet starszego malucha, to z pewnością warto zainteresować się grami logicznymi. Stanowią one idealne wsparcie dla umiejętności samodzielnego myślenia przyczynowo-skutkowego. Drewniane zabawki logiczne mogą być zabierane przez malucha nawet w podróż. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości surowców możesz być pewien, że gra nie uszkodzi się w wyniku upadku. Ekologiczne zabawki edukacyjne dla starszych dzieci to świetny pomysł na prezent np. z okazji urodzin lub Bożego Narodzenia. Tego typu gry nie tylko rozwijają, ale też zapewniają rozrywkę na co najmniej kilka godzin.

Starszaki natomiast z pewnością pokochają drewniane zabawki dla 5-latka służące do odgrywania różnego rodzaju scenek i roli. Mowa tutaj głównie o lalkach oraz figurkach. W sklepie internetowym LiLi and Leo znajdziesz szeroki wybór domków, a także drewnianych kuchenek i narzędzi inspirowanych zawodami wykonywanymi przez dorosłych. Pobudzają one nie tylko wyobraźnię, ale również zainteresowanie maluchów otaczających ich światem.

W naszym sklepie LiLi and Leo znajdziesz drewniane zabawki zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Dbamy o to, aby dostępne u nas produkty posiadały wszystkie niezbędne atesty oraz były bezpieczne nie tylko dla dzieci, ale również dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas drewniane zabawki dla rocznego lub starszego dziecka!

Wyświetlanie 1–16 z 338 wyników