Zaznacz stronę

Zabawki drewniane

Sen Tekstylia

Przytulanki

Rozszerzenie Diety

Akcesoria

Pielęgnacja

Zawieszki do smoczka

Cena
Wybierz kategorię

Przedział wiekowy

Pokaż więcejPokaż mniej

Pewne rozwiązania starzeją się po to, aby spokojnie przejść do lamusa. Są jednak akcesoria, które cieszą się taką samą popularnością, jak rok, dziesięć, a nawet kilkadziesiąt lat temu. Mowa tutaj oczywiście o koszach Mojżesza - niezawodnych pomocnikach każdego zabieganego rodzica. Ich szeroki wybór znajdziesz w sklepie internetowym LiLi and Leo!

Zawieszka, dzięki której smoczek masz zawsze pod ręką

Ze względu na niewielki rozmiar, smoczki często walają się w torebkach, wózkach, łóżeczkach lub - co gorsza - całym domu. Później ciężko je znaleźć, co prowadzi do płaczu malucha i konieczności kupowania nowych uspokajaczy. Zawieszki to praktyczne, a przy tym estetyczne rozwiązanie problemu znikających smoczków. Dzięki nim nie będziecie musieli kupować już kolejnych na zapas na wypadek, jakby ten uwielbiany przez Waszego maluszka znowu się zgubił.

Zawieszka do smoczka posiada dwie końcówki. Jedna z nich to solidny klips, który należy przypiąć do ubranka maluszka. Druga końcówka natomiast służy do przymocowania zawieszki do smoczka. Akcesorium sprawia, że zgubienie ulubionego uspokajacza przez dziecko graniczy z cudem! Nawet jeśli maluch wypuści smoczek z buzi, będzie on zawsze na wyciągnięcie ręki.

W sklepie internetowym LiLi and Leo oferujemy wysokiej jakości zawieszki do smoczków od takich producentów, jak Mushie, GOTS lub Hi Little One. Dostępne u nas akcesoria zostały dokładnie przebadane pod kątem zachowania jak najlepszego balansu między bezpieczeństwem dziecka a komfortem użytkowania dla rodzica. Zawieszki do smoczków z oferty LiLi and Leo składają się z solidnie połączonych elementów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że maluch nie oderwie ich samodzielnie. Klipsy natomiast wymagają dużego nakładu siły, aby je otworzyć. Zawieszki do smoczka mogą więc przypiąć lub odpiąć jedynie dorośli. Nie musicie więc martwić się o to, że dziecko zrobi sobie krzywdę klipsem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Jesteśmy przekonani, że w sklepie LiLi and Leo znajdą Państwo idealne zawieszki do smoczków Waszego maluszka.

Wyświetlanie 1–16 z 76 wyników